Zadanie tele-inwitalacyjne - Praca z domu

Dziękujemy za zainteresowanie tym badaniem pracy w domu. Proszę przeczytać poniższe informacje, aby ustalić, czy to zadanie jest dla Ciebie i dla nas odpowiednie. Przygotowałem tę krótką ankietę. Nawet jeśli to zadanie nie jest dla Ciebie, ale możesz być zainteresowany przyszłymi, weź to pod uwagę, ponieważ naszym planem jest stworzenie większej liczby takich miejsc pracy w przyszłości.

Proszę odpowiedzieć na te krótkie pytania i rozważyć skopiowanie i wklejenie swojego CV, a najlepiej krótkiego szkicu w odpowiednim formularzu poniżej.

To zadanie polega na dzwonieniu do firm i zapraszaniu pracownika na darmowe wydarzenie, które zaplanowaliśmy dotyczące wykorzystania energii słonecznej przez przedsiębiorstwa. Bardzo miękkie cold calling z małą ilością odrzucenia. Wydarzenie nazywa się Solar Tour of Businesses. Dostarczany jest skrypt oraz lista firm. Stawka godzinowa jest do negocjacji i wzrośnie, gdy zdobędziemy więcej projektów tego typu.

-Ray Osborne

A1A Computer Professionals, Inc

dba A1A Research

Wyniki ankiety są dostępne tylko dla autora

Z jakiego źródła lub grupy w mediach społecznościowych (grupa na Facebooku) dowiedziałeś się o tym zadaniu?

Odpowiedzi na to pytanie nie są publiczne

Proszę wybrać odpowiednie opcje dotyczące umiejętności i zainteresowań, z którymi masz doświadczenie

Brak doświadczenia
Brak doświadczenia, ale chęć nauki
Mniej niż 6 miesięcy
Rok
Ponad rok
Zadania freelance
Komunikowanie się z osobami w biznesie
Dzwonienie do firm w celu znalezienia decydentów.
Cold calling między firmami.
Improwizacja na podstawie skryptu
Tworzenie listy połączeń.
Przeglądanie stron internetowych korporacji
Odwiedzanie stron firm w mediach społecznościowych
Zaawansowane wyszukiwania w Google
Google Maps
Google Earth
Google Shared Docs
Kopiowanie i wklejanie danych
Networking biznesowy.
Wysyłanie e-maili i śledzenie skuteczności.
Pomoc w projektach crowdfundingowych.
Zdolności techniczne z systemami operacyjnymi PC
Zdolności techniczne z oprogramowaniem aplikacyjnym
Blogowanie i pisanie.
Rozliczanie moich podatków z a1099
Analityka
Praktyki zrównoważonego rozwoju
Problemy związane z energią słoneczną
Inne, które nie są tutaj wymienione

Tutaj możesz wpisać wszelkie umiejętności, które uważasz za warte dodania do powyższej sekcji.

Opisz swoje miejsce pracy

Proszę skopiować i wkleić swoje biografie lub CV w tej sekcji.

Ile godzin możesz pracować nad zadaniami?

Wprowadź swój adres e-mail i preferowaną metodę kontaktu