PP

Esu Klaipėdos valstybinės kolegijos sveikatos mokslų fakulteto, bendrosios praktikos slaugos studijų programos IV kurso studentė Marija Gažim. Šiuo metu rengiu bakalauro baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas – nustatyti žmonių, sergančių širdies ir kraujagyslių ligomis, žinias apie dalyvavimą prevencinėje programoje. Apklausa yra anoniminė, Jūsų atsakymai konfidencialūs, jie bus tik moksliniams tikslams. Atsakymus prašome pažymėti X arba įrašyti savo atsakymą į tam skirtą vietą, pažymėti taškelius (……….). Ačiū už bendradarbiavimą!

1. Jūsų lytis (pažymėkite tik vieną Jums tinkamą atsakymo variantą)

2. Jūsų amžius (pažymėkite tik vieną Jums tinkamą atsakymo variantą)

3. Išsilavinimas (pažymėkite tik vieną Jums tinkamą atsakymo variantą)

4. Jūsų socialinė padėtis (pažymėkite tik vieną Jums tinkamą atsakymo variantą)

5. Jūsų šeiminė padėtis (pažymėkite tik vieną Jums tinkamą atsakymo variantą)

6. Gyvenamoji vieta (pažymėkite tik vieną Jums tinkamą atsakymo variantą)

7. Ar Jūs žinote pagrindinius rizikos veiksnius, kurie turi įtakos širdies ligų išsivystymui? (pažymėkite tik vieną Jums tinkamą atsakymo variantą)

8. Jūsų nuomone, kuris iš išvardintų rizikos veiksnių kelia didžiausią riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis? (galite pažymėti ir keletą Jums tinkamų atsakymo variantų)

9. Iš kur žinote apie širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programą? (galite pažymėti ir keletą Jums tinkamų atsakymo variantų)

10. Ar Jūs dalyvaujate/dalyvavote širdies ir kraujagyslių ligų prevencinėje programoje? (pažymėkite tik vieną Jums tinkamą atsakymo variantą)

11. Jeigu prieš tai atsakėte į klausimą neigiamai, pažymėkite, kodėl nedalyvavote širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programoje (galite pažymėti ir keletą Jums tinkamų atsakymo variantų)

12. Ar Jūs rūkote? (galite pažymėti ir keletą Jums tinkamų atsakymo variantų)

13. Ar Jūs papildomai dedate druskos į paruoštą maistą? (galite pažymėti ir keletą Jums tinkamų atsakymo variantų)

14. Pažymėkite, kaip Jūs maitinatės (kiekvienoje eilutėje žymėkite vieną atsakymo variantą)

15. Pažymėkite, Jūsų aktyvumą/intensyvumą atitinkančius teiginius (galite pažymėti ir keletą Jums tinkamų atsakymo variantų)

16. Kas Jus paskatino dalyvauti širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programoje? (galite pažymėti ir keletą Jums tinkamų atsakymo variantų)

17. Ar Jūsų šeimos gydytojas Jums pateikė profilaktines priemones, patarimus kaip išvengti širdies ir kraujagyslių ligų, sveikai gyventi? (pažymėkite tik vieną Jums tinkamą atsakymo variantą)

18. Ar manote, kad širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programa yra efektyvi priemonė sumažinti mirtingumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų? (pažymėkite tik vieną Jums tinkamą atsakymo variantą)

19. Kur reikėtų kreiptis norint pasinaudoti šios programos priemonėmis? (galite pažymėti ir keletą Jums tinkamų atsakymo variantų)

20. Ar, Jūsų nuomone, sveikatos priežiūros įstaigoje gaunate pakankamai informacijos apie širdies ir kraujagyslių prevencinę programą? (pažymėkite tik vieną Jums tinkantį atsakymo variantą)

21. Ar norėtumėte, kad sveikatos priežiūros įstaigoje būtų teikiama daugiau informacijos apie širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programą? (pažymėkite tik vieną Jums tinkantį atsakymo variantą)

22. Kaip norėtumėte, kad informacija apie širdies ir kraujagyslių ligų prevenciją pasiektų Jus? (galite pažymėti ir keletą Jums tinkamų atsakymo variantų)

Create your own pollAnswer to this poll